Memoriál Josefa Špoka

8.9. se v areálu bývalé lesní školky ve Vlaském uskutečnila domácí soutěž - Memoriál Josefa Špoka. V dopoledních hodinách soutěžilo 14 družstev mužů a žen. Hasičům voda nevadí, všechny týmy odsoutěžily i přes nepřízeň počasí. Bohužel však odpolední dětská soutěž musela být zrušena. Areál byl podmáčen deštěm, auta jsme museli vytahovat naši kačenou a nechtěli jsme riskovat zdraví dětí.

Zorganizovat, nachystat a pouklízet takovou soutěž je práce mnoha lidí! Chtěli bychom poděkovat každému od dětí až po seniory, že stále, rok co rok, do toho jdeme s elánem znovu. Také bychom rádi poděkovali obci Morávka za ceny, které udělaly obdarovaným radost.

Img_0758

Memoriál Josefa Špoka 2018

Termín soutěže je stanoven na sobotu 8.9.2018.

Kategorie mužů a žen začíná soutěžit v 10:00.

Kategorie Mladých hasičů začíná ve 14:00.

Z důvodu rekonstrukce školního hřiště se bude soutěž konat v areálu bývalé lesní školky ve Vlaském - Morávka č.p. 200. Od odbočky z hlavní cesty vás povedou šipky.

Parkování: Auta, která povezou čerpadla PS-12 budou parkovat na travnaté ploše vedle závodní dráhy, aby to neměli ke startu daleko. Ostatní návštěvníci a doprovody budou směrováni na asfaltové parkoviště cca 100m daleko.

PDF dokumenty ke stažení:

Propozice M a Ž - včetně mapky

Propozice MH - včetně mapky