Ostatní činnost

Výcvik bezpečné jízdy Libros 2021

V sobotu 17.7.2021 se strojníci JSDH Morávka zúčastnili výcviku bezpečné jízdy a zvládání krizových situací na polygonu Libros v Ostravě. Tentokrát jsme otestovali a seznámili jsme se s vlastnostmi naší nové Toyoty.

Předvedení hasičské techniky na den dětí 1.6.2021

Hasiči SDH Morávka předvedli v rámci dne dětí cisternu MAN a nový technický automobil Toyota dětem ze ZŠ Morávka. Děti se dozvěděli, jak funguje technika, co takový hasič dělá a někteří i vyzkoušeli zásahový oděv.

Chystáme se akci zopakovat také pro děti z mateřské školy.

Strojníci JSDH Morávka se zúčastnili výcviku bezpečné jízdy a zvládání krizových situací

6.7.2020 se tři strojníci JSDH Morávka zúčastnili kurzu bezpečné jízdy v Centru bezpečné jízdy Libros v Ostravě. Zdokonalili se v ovládání CAS MAN, a také vyzkoušeli CAS Tatra Terra, kterou zapůjčila Librosu automobilka Tatra Kopřivnice.
Za fotky děkujeme fotografce SDH Brušperk.